Hoppa till sidans innehåll

Uttagna startnummer 2017


Klass 1          
104 Lasse Rosendahl   Films MK   Volvo S40
           
Klass 2          
201 Michael Jons   Skoda Octavia   Siljans BRK
204 Ronny Kingels   Seat Toledo   MSK Hammaren
205 Lars Näsholm   Volvo S40   SMF Sollefteå
206 Ola Thyllman   Opel   Härjedalens AK
208 Mikael Johansson   BMW E36   Lima  MS
209 Gummse   Mercedes C 2.4   SMK Nyköping
210 Niclas Norström Härdevik   Ford Escort   MSK Hammaren
212 Andreas Israelsson   Mercedes C2.4   Vansbro MK
211 Anders Johansson   BMW 120   Team Mikro BSK
214

Per-Erik Blomkvist

  Ford Fiesta   MSK Hammaren
215 Andreas Holm   VW Golf   SMK Nyköping
216 Rasmus Carlsson   Volvo S40   SMK Nyköping
220 Rasmus Olsson   BMW E36   Karlskrona AK
221 Stanly Gunnesson   Volvo S40   Torslanda MK
222 Per Berglund   Volvo S40   Finnskoga MK
223 Jörgen Gustavsson   Volvo S40   Skövde MK
224 Magnus Envall   Volvo 242   Carlborgs MK
225 Rickard Gustavsson   Skoda Fabia   Fjärås MK
           
Klass 3          
301 Elin Forslöv   SMK Motala    
           
Klass 4          
403 Andreas Svensson   VW1500   Skepptuna MK
405 Richard Ådén   BMW E36   SMK Nyköping
407 Robin Lundqvist   BMW E36   Södra Lappmarkens MK
408 Jesper Nilsson    Saab 900   Finspångs MS
409 Andreas Lund        
410 Emil Appelkvist   BMW E36   Haninge MK
411 Per Nystedt   Porsche 911   Strängnäs AMS
412  Erno Antikainen   BMW E36   Skene MS
413  Henrik Andersson    Opel Ascona B    Finspångs MS 
414 Anders Bergström   Volvo 240   Hede MK
415 Tomas Forslöv   Saab 99   Skepptuna MK
416 Jonathan Härnered   Volvo   Enköpings MK
417 Tomas Åström   VW 1500s   SMK Nyköping
418 Rasmus Strömberg   Volvo   Laxå MK
419  Stefan Bjöns   Saab 99   Mora MK 
421  Martin Bjöns   Saab 99   Mora MK
422 Johan Röding   Saab 900   Fägre MK
423  Mattias Frisk   Saab 99   Mora MK
426 Jonas Larsson   VW 1303   SMK Nyköping
427 Johan Palola   BMW E36   SMK Arboga
428 Henrik Edberger   Saab 900   Laxå MK
429 Jens Nilsson   Volvo   MK Team Westom
430 Kristofer Olsson   Volvo 242    
431 Mikael Andersson   Saab 900   Östgöta BSF
432 Peter Ohlsson   Saab 900   Team Micro BSK
433 Kristian Olsson   Volvo 240   Årjängs MK
434 Mattias Härnered    Volvo 240    Enköpings MK
435 Mats Oscarsson   BMW E30    Malungs MK
436 David Hjertberg   BMW E30 M3   Tväråns IF
437 Tom Nilsson   Volvo 244   Vimmerby MS
438 My Adolfsson   Opel Corsa   Haninge MK
440 Rickard Olsson   Peugeot 306   Karlskrona MK
444 Ramus Karlsson   BMW E36   SMK Nyköping
450 Joakim Hansson   Saab 99   Skepptuna MK
451 Niklas Eriksson   Audi Coupe    Rasbo MK
460 Robin Mattisson   Saab 900   Vmmerby MS
461 Anders Hansson   Volvo 244   Skillingaryds MK
462 Emil Hultenius   Saab 99   Jönköpings MK
463 Claes Wennberg   Volvo 242   Alingsås MK
464 Linus Breding   Volvo 242   Alingsås MK
465 Frank Albertsson   Volvo 240   MK Team Westom
492 Gustav Johansson   BMW E36   Mariestads MS
499 Mauris Tangen       MK Team Westom
           
Klass 6           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Uppdaterad: 2017-05-22 10:12
Skribent: Thomas Avelin
Epost: This is a mailto link

Carspect logga med bilbesiktning
Besikta bilen hos Carspect och stöd Svensk Bilsport (Distriktet) 

Postadress:
Södermanland-Västmanlands BSF
Södermanland/Västmanlands Bilsportförbund, Box 205
631 05 Eskilstuna

Kontakt:
Tel: 016-51 58 25
E-post: This is a mailto link