Hoppa till sidans innehåll

Uttagna startnummer 2016


Klass 1          
           
Klass 2          
201 Daniel Gillberg   Hyundai Accent   SMK Arboga
203 Gummse   Mecedes C2,4   SMK Nyköping
205 Lars Näsholm   Volvo S40   SMF Sollefteå
207 Lasse Rosendahl   Volvo S40 16v   Films MK
209 Rasmus Carlsson   Volvo S40   SMK Nyköping
211 Anders Johansson   BMW 120    Team Mikro BSK
213 Ronny Kingels   Volvo 240   MSK Hammaren
215 Niclas Norström   Ford Escort   MSK Hammaren
217 Peter Rosell   Ford Escort   Bollnäs MK
219 Patrick Wiik   Opel Ascona B   MSK Hammaren
221 Sören Hedlund   Volvo 244   Solna MS
223 Jonas Johansson   Audi A4   Svärdsjö MK
           
Klass 4          
401 Marcus Bernhardsson   Volvo 240   SMK Arboga
403 Jörgen Blidberg   Saab 9-3   Ludvika MS
405 Niklas Blidberg   Saab 9-3   Ludvika MS
407 Robin Lundqvist   BMW E36   Södra Lappmarkens MK
409 Max Rundberg   Volvo 244   Haninge MK
411  Björn Alvarsson   BMW E36 kombi   Vadstena RRC 
413  Henrik Andersson    Opel Ascona B    Finspångs MS 
415  Tommy Landholm    Volvo 242   Haninge MK 
417  Leif Andersson   Volvo 940   Grangärde RRC
419  Stefan Bjöns   Saab 99   Mora MK 
421  Martin Bjöns   Saab 99   Mora MK
423  Mattias Frisk   Saab 99   Mora MK
425  Oscar Sundqvist   Opel Kadett   MK Team Westom
427  Richard Ådén   BMW E36   SMK Nyköping
429  Robert Hedman   BMW E30    Vansbro MK
431  Jimmy Svedberg   Opel Astra G   Skepptuna MK
433  Mattias Lindgren   Volvo 242   Haninge MK
435  Andreas Svensson   VW 1500    Skepptuna MK
437 Hampus Jakobsson   BMW E36   SMK Nyköping
439 Jonas Larsson   VW 1303   SMK Nyköping
441 Albin Ählman   BMW E36   SMK Valdemrsvik
443 Simon Håkansson   Volvo 264   Grangärde RRC
445 Rasmus Karlsson   BMW E36   SMK Nyköping
447 Alexander Hallqvist   Saab 99   Vansbro MK
449 Tomas Forslöv   Saab 99   Skepptuna MK
451 Niklas Eriksson   Volvo 240   SMK Örebro
453 Magnus Björck   Opel Astra   Films MK
455 Emil Appelkvist   BMW E36   Haninge MK
457 Mattias Hellström    Porsche 944     Strängnäs AMS
459  Per Nystedt   Porsche 911   Strängnäs AMS 
461 Joakim Hansson   Saab 99   Skepptuna MK
           
Klass 6           
601 Jonathan Härnered    Volvo    Enköpings MK
603  Emil Appelkvist    BMW E36    Haninge MK 
605  Anton Eriksson Therus   Opel Kadett    SMK Karlskoga
607 Jesper Nilsson   Saab 900   Finspångs MS
609  Alexander Norman   Saab 9-3   SMK Hedemora
611  Sofia Lundberg    BMW E30    Älvsbyns MS 
613  Jesper Cardell    Saab 900    Säters MK 
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Uppdaterad: 2016-06-10 16:17
Skribent: Thomas Avelin
Epost: This is a mailto link

Carspect logga med bilbesiktning
Besikta bilen hos Carspect och stöd Svensk Bilsport (Distriktet) 

Postadress:
Södermanland-Västmanlands BSF
Södermanland/Västmanlands Bilsportförbund, Box 205
631 05 Eskilstuna

Kontakt:
Tel: 016-51 58 25
E-post: This is a mailto link